Skolens ledelse

Ledelsen ved skolen består av rektor, assisterende rektor, utdanningsleder, leder pedagogisk støtte og avdelingslederne.

Rektor (permisjon til 31.5. 2021)

Alf B. Aschim

Tlf: 954 90 409

Send e-post: alf.aschim@hedmark.org

Rektor Alf Bjørge Aschim ved Stange videregående skole - Klikk for stort bilde

 

Konstituert rektor til 31.5.2021 

Ellen Søfting Svarstad 

Tlf: 966 34 517

Send e-post: ellen.softing.svarstad@hedmark.org

Assisterende rektor Ellen Søfting Svarstad ved Stange videregående skole - Klikk for stort bilde

 

Utdanningsleder

Kjell-Erik Sagbakken

Tlf: 901 00 023

Send e-post: K.Sagbakken@hedmark.org

Utdanningsleder Kjell Erik Sagbakken, Stange videregående skole - Klikk for stort bilde

 

Leder pedagogisk støtte

Silje M. Tollan

Tlf: 976 16 669

Send e-post: silje.myhre.tollan@hedmark.org

Avdelingsleder Silje Myhre Tollan, Stange videregående skole - Klikk for stort bildeAvdelingsleder Silje Myhre Tollan, Stange videregående skole Ellen Søfting Svarstad

 

Avdelingsleder studiespesialisering

Ellen Monclair

Tlf: 468 79 133

Send e-post: ellen.monclair@hedmark.org

Avdelingsleder Ellen Monclair ved Stange videregående skole - Klikk for stort bildeAvdelingsleder Ellen Monclair ved Stange videregående skole Ellen Søfting Svarstad

 

Avdelingsleder idrettsfag

Kristian Fjeld

Tlf: 922 53 504

Send e-post: kristian.fjeld@hedmark.org

Avdelingsleder Kristian Fjeld, Stange videregående skole - Klikk for stort bilde

 

Avdelingsleder musikk, dans og drama

Gro Østbø,

Tlf: 905 69 024

Send e-post: groos@hedmark.org

Avdelingsleder Gro Østbø ved Stange videregående skole - Klikk for stort bilde

 

Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk

Knut Erik Østgård

Tlf: 453 75 575

Send e-post: knuos@hedmark.org

Avdelingsleder Knut Erik Østgård, Stange videregående skole - Klikk for stort bildeAvdelingsleder Knut Erik Østgård, Stange videregående skole Ellen Søfting Svarstad

 

Til toppen